На Звенигородщині встановлено пам’ятний знак Борцям за Волю України

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

CIMG3640-e1476362301355

   13 жовтня у селі Козацькому  відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку Борцям за Волю України, Козакам та старшинам козачанського куреня.

Освячення пам’ятного знаку провів настоятель місцевого храму Св.Вмч.Варвари ієрей Володимир Заревич та  капелан Вільного Козацтва Холодного Яру протоієрей Василій Циріль.

Голова районної державної адміністрації Василь Довбуш, який узяв участь у церемонії відкриття пам’ятного знаку, звернувся до присутніх: “У наших серцях назавжди збережеться пам’ять про борців за волю, які загинули за свободу рідної землі. Головним завданням сьогодення є наповнення нашої держави національним змістом, об’єднання нації та утвердження нашого суверенітету. Сьогодні, вшановуючи Борців за Волю України та відзначаючи славне козацьке свято, я щиро вітаю всіх учасників заходу, всіх, хто відроджує наші славні традиції, займається військово-патріотичним вихованням молоді та юнацтва. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає велика сила заступництва Пресвятої Богородиці.”

Почесне право відкрити пам’ятний знак «Борцям за волю України, Козакам та старшинам козачанського куреня надано нащадкам сотника козачанського куреня Вільного Козацтва Прокопа Лисенка – сестрам Бухтіяровій Руслані та Вікторії, батько яких нині перебуває в зоні АТО, захищаючи мир і спокій нашої держави.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео