У храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Шпола митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан очолив Богослужіння престольного свята

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [1 Голос]

IMG 4206

   21 вересня Православна Церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці. В це свято митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан відвідав православну громаду міста Шполи.

На подвір’ї Богородичного храму архіпастиря зустрічали віряни на чолі із головою Шполянської районної ради Олександром Кузубом, також архієрея привітали діти недільної школи. Потім у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулася святкова архієрейська Божественна літургія з нагоди престольного празника. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії ієрей Роман Саломатін та духовенство Черкаської єпархії.

В кінці Божественної літургії архіпастир вручив церковні нагороди меценатам, котрі допомогають у будівництві нового храму, який споруджується на парафії. Отець Роман в свою чергу висловив вдячність митрополиту Іоану, духовенству та вірянам за те, що у цей святий день завітали до Богородичного храму, щоб розділити радість престольного свята.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео