Черкащина долучилася до всеукраїнської акції «Ранець доброти»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

IMG 3615

    Черкащина з благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана долучилася до всеукраїнської акції «Ранець доброти», яку розпочав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Офіційно початок акції на Черкащині відбувся  25 серпня в приміщенні обласної бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка. Співорганізатором торжественного благодійного заходу виступило Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України на чолі з Бучковською Аллою Вікторівною. Багато благодійників долучилися до акції та допомогли придбати «ранці доброти» для дітей різного шкільного віку. Ранці даруються дітям сімей загиблих військовослужбовців, малозабезпечених родин переселенців та дітям з малозабезпечених родин, батьки яких воюють в АТО.

 

Благодійний захід відвідав ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Володимирович Черевко, який також від університету привіз благодійні ранці для дітей.

До присутніх в залі звернувся митрополит Іоан та закликав небайдужих черкащан долучатися до акції «Ранець доброти», а також архіпастир, вручивши від церкви діткам шкільні ранці, передав естафету благої справи голові Черкаської ОДА Ткаченку Юрію Олеговичу та Черкаському міському голові Бондаренку Анатолію Васильовичу, започаткувавши таким чином благодійний флешмоб.

В рамках заходу працівники обласної бібліотеки приготовили виставку «З теплом у серці», метою якої було донести до сімей воїнів АТО та переселенців координати соціальних служб та громадських організацій, які активно допомогають у вирішенні різноманітних життєвих питань та труднощів. Гостей доброчинного заходу творчими номерами привітали учні Черкаської дитячої музичної школи №2. Також представники компанії «Рудь» пригостили дітей морозивом.

Закінчився захід спльним фото на пам’ять.

Організатори акції «Ранець доброти» на Черкащині висловлюють вдячність голові правління благодійної організації «Елеос-Україна» протоієрею Сергію Дмітрієву за слушні поради в проведенні благодійного заходу. 

Благодійна акція продовжується. База даних потребуючих дітей знаходиться у координаторів акції.

Координатори акції " РАНЕЦЬ ДОБРОТИ ":

СВЯЩЕНИК ВОЛОДИМИР ШТОКАЛО

ТЕЛ. : 098 800 97 70

СВЯЩЕНИК ІГОР МИГАЛЬ

ТЕЛ.: 098 921 35 36

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео