Святкування 25-ї річниці Незалежності України у Черкасах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

IMG 3510

   24 серпня 2016 року, у День Незалежності України, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан взяв участь у торжественних заходах з нагоди свята.

Розпочалося святкування із Молебня за Україну, який відбувся у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Черкас. Разом із духовенством та громадою міста у храмі молилися очільники Черкаської області.

В День 25-ї річниці Незалежності України, на Соборній площі Черкас відкрили пам’ятник генерал-майору Ігорю Момоту, який виявив мужність і героїзм під час виконання службових обов’язків на сході України та віддав за Батьківщину найцінніше – власне життя.

В урочистостях взяли участь керівництво та персонал Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, представники місцевої влади, громадськості та члени сім’ї.

Право відкрити пам’ятник було надано дружині генерала – Надії Момот та заступнику начальника Навчального центру Віктору Сулимі. Згодом митрополит Іоан із представниками різних конфесій освятив пам’ятник, після чого відбулась церемонія покладання квітів.

Із 25-ю річницею Незалежності України черкащан привітав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео