Святійший Патріарх Філарет на Черкащині очолив святкування 190-ліття Спасо-Преображенського храму села Лебедин

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

19

   6 серпня 2016 року Святійший Патріарх Філарет здійснив архіпастирський візит на Черкащину та очолив святкування 190-ліття Спасо-Преображенського храму села Лебедин Шполянського району. Тут Святійший Владика освятив новоспоруджений іконостас та звершив Божественну літургію.

У місті Шпола Святійшого Патріарха Філарета зустріли митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, а також представники обласної влади Черкащини та керівники Шполянського району.

Біля входу до храму Святійшого Владику зустріла численна громада Лебедина та багато вірян Черкащини, які прибули на Патріарше Богослужіння.

Під час святкового Богослужіння Його Святості співслужили: митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, настоятель храму протоієрей Іван Килиман та духовенство Черкаської єпархії. На Малому вході Святійший Патріарх Філарет нагородив настоятеля храму протоієрея Івана Килимана хрестом із прикрасами.

За Богослужінням молилися прочани з різних куточків Черкаської єпархії, мешканці села Лебедин, а також представники Черкаської обласної державної адміністрації та Шполянської районної державної адміністрації.

Після Богослужіння Святійший Патріарх Філарет нагородив медалями "За жертовність і любов до України" воїнів АТО: Янко Олександра, Зозулю Олексія, Ізмайлова Олексія та Орла Миколая. Також церковними орденами та грамотами нагороджено благодійників, які найбільше спричинилися до спорудження іконостасу та оновлення Спасо-Преображенського храму села Лебедин, серед них Сідлецький Михайло Леонідович, Кравченко Дмитро Вікторович, Бойко Ігор Вікторович, Жовнір Олександр Миколайович, Андрійченко Ярослав Володимирович та інші благодійники.

Насамкінець митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан подякував Предстоятелю Київського Патріархату за архіпастирський візит на Черкащину.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео