Митрополит Іоан благословив 1300 воїнів-призовників на військову службу

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

IMG 2822

   У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота 16 липня урочисто склали військову присягу на вірність українському народові майже 1300 військовослужбовців строкової служби.

В урочистостях, за участю першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка та очільників Черкаської області та міста Черкаси, брав участь митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан, а також обласний капелан ієрей Василь Макогін та священики Черкаського благочиння.

По  складанні присяги священнослужителі окропили воїнів святою водою, а також митрополит Іоан звернувся до присутніх із духовними настановами та благословив строковиків на військову службу.

До складання Військової присяги, протягом місяця, молоді бійці пройшли загальновійськову підготовку, у якій отримали теоретичні знання і практичні навички, необхідні для якісного несення служби з охорони державного кордону. Крім того, новобранці виконали навчальні вправи зі стрільби із стрілецької зброї та бойового гранатометання на полігоні навчального центру.

Завершилося свято урочистим маршем призовників.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео