Престольний празник Свято-Троїцького кафедрального собору м.Черкаси

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

IMG 2566

   У Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Чекраси 19 червня з нагоди престольного празника відбулися святкові Богослужіння. В свято Тройці за богослужбовим  уставом по завершенні літургії служиться 9-ий час та вечірня із коліноприклонними молитвами. Святкові Богослужіння звершив митрополит Іоан у співслужінні соборного духовенства.

А 20 червня, в день Святого Духа, до кафедрального храму з’їхались священнослужителі Черкаського благочиння, щоби розділити радість свята і у спільній молитві прославити Бога. В цей день за святковою літургією на малому вході чергову священичу нагороду, а саме палицю, отримав військовий священик Черкаської єпархії протоієрей Миколай Теплуха.

В кінці Богослужіння митрополит Іоан виголосив святкову проповідь та привітав всіх із святом, а також з нагоди 10-літнього ювілею дитячої недільної школи, що діє при Свято-Троїцькому кафедральному соборі, нагородив соборного священика, керівника недільної школи, голову єпархіального відділу у справах молоді ієрея Василія Паплика орденом Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео