У Чигирині освячено новозбудований Миколаївський храм

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]

IMG 1686

   На Черкащині споруджено ще один храм Української Православної Церкви Київського Патріархату. Святиню на честь святителя Миколая збудували в місті Чигирині стараннями Чигиринського благочинного протоієрея Володимира Гладковського та православної громади міста.

15 травня освячення храму звершив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Володимир Гладковський та духовенство Черкаської єпархії. Під час Божественної літургії на Малому вході настоятель храму отець Володимир отримав чергову священичу нагороду – палицю.

В цей святковий день, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви, митрополит Іоан з благословення Святійшого Патріарха Філарета нагородив Орденом Святого Миколая Чудотворця Павленко Катерину Вікторівну, а також багатьох інших будівничих храму - Патріаршими та Архієрейськими грамотами.

По завершенні святкувань настоятель парафії протоієрей Володимир запросив вірян до наступних спільних молитов, які звершуватимуться у церкві Святителя Миколая, а також наголосив, що храм буде відчинений щоденно для молитви.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео