У селі Руська Поляна Черкаського району засновано парафію УПЦ Київського Патріархіту

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

DSC04798

    У селі Руська Поляна Черкаського району засновано парафію УПЦ Київського Патріархату.  Тут також діє парафія УПЦ Московського Патріархату (Російська Православна Церква), але зважаючи на агресію та війну Росії проти України, люди не захотіли молитися в церкві країни агресора та проявили патріотизм і любов до Бога і Батьківщини і заснували парафію УПЦ Київського Патріархату. Перехід парафії із юрисдикції УПЦ Московського Патріархату в УПЦ Київського Патріархату не робили, щоби не збурювати в селі протистояння та ворожнечу між людьми.

Не зважаючи на те, що представники Московського Патріархату розклеювали та розносили по селі агітаційні листівки образливого характеру проти УПЦ Київського Патріархату, на Вербну Неділю та на Пасхальне богослужіння прийшла велика кількість людей, які із духовною радістю прославляли Бога рідною українською мовою. Опікуватися духовними потребами вірян у Руській Поляні митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан призначив ієрея Ігоря Мигаля.

 

Подібна релігійна ситуація склалася в селі Худяки Черкаського району і там також вже діє парафія УПЦ Київського Патріархату. Із такими ж проханнями в єпархіальне управління звертаються також інші православні громади Черкащини.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео