Виставка «Святе письмо українською мовою» відкрилась у краєзнавчому музеї Черкас

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

1461162194 img 3427

   20 квітня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Святе письмо українською мовою», яка присвячена одній книзі – Біблії. Саме ця книга є унікальною, адже писалася тисячоліттями, більше 40 авторами, перекладена більше як на 2 тисячі мов та діалектів. Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Виставку відкриває Пересопницьке Євангеліє, рукописний твір староукраїнською мовою, який датується 16 століттям. Другим важливим експонатом є Острозька Біблія, друкована Іваном Федоровим. Представлений і перший переклад Біблії Пантелеймоном Кулішем, Іваном Нечуєм-Левицьким і Іваном Пулюєм. Також на виставці можна побачити другий повний переклад Біблії, який належить митрополитові Іларіону (Іванові Огієнку). Третій переклад зроблений греко-католиком Іваном Хоменком, а четвертий — Рафаїлом Турконяком. П'ятим повним перекладом Біблії українською мовою став «Переклад нового світу», про видання якого було оголошено в 2014 році. Також експонатами на виставці стали й різноманітні видання Біблії для дітей.
Митрополит Черкаський і Чигиринський УПЦ Київського патріархату владика Іоан у своєму виступі зазначив, що зараз усі українці повинні звернутися до Слова Божого, адже ми живемо в такий непростий час.
– Зараз дуже важливою є віра для всього суспільства, а в першу чергу для бійців, тому наші священики, озброєні словом Божим, вірою, їдуть регулярно в зону АТО. Вони мають такий же самий одяг, берці, єдине, що їх відрізняє – це шеврони із зображенням Архістратига Михаїла, замість пагонів – хрест, – говорить владика. – Терпіння й твердості ми просимо в Бога, надихаючись тим, що написано в Святому Писанні.
До слова, на виставці оформлений куточок присвячений АТОвцям та капеланам, які підтримують бійців у такий нелегкий період

Джерело: "Нова доба"

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео