Священик Свято-Троїцького собору м. Черкаси прочитав лекції студентам ЧНУ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

DSC 0033

    21-22 березня з благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоанна, на запрошення викладачів, керівник єпархіального управління у справах молоді ієрей Василій Паплик, провів ряд зустрічей зі студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Одна з зустрічей відбулася у Свято-Троїцькому соборі де священик розповів студентам 1-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Туризм і готельно-ресторанна справа» про влаштування храму, про те навіщо потрібно ходити до церкви, про церковну записку та свічку, а також про таїнства Покаяння і Причастя та інше.

22 березня ієрей Василій провів відразу декілька зустрічей з молоддю. Студентам 1-го і 2-го курсів Навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій священик розповів лекцію на тему: «Православ'я в освітньо-культурному аспекті», а студентам 5-А курсу того ж ННІ про те що Християнство принесло людству та про сутність християнської релігії.

Студентам 1-го курсу Науково-методичного центру екскурсій і туризму отець Василій розповів житія святих: мчч. Кіпріана і Юстинії, влкм. Варвари, свт. Миколая Чудотворця, а також продемонстрував фільм про життя свт. Спиридона Триміфунтського. Після кожної лекції студенти задавали запитання про те що їх хвилює. Діалог священика і молоді продовжиться і надалі.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео