На Черкащині прощалися із загиблим героєм АТО

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

DSC 0430

   13 березня пізно ввечері на площі Героїв Майдану у Золотоноші зібралося багато людей щоб попрощатися з бійцем АТО Назаром Крупкою, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.  

Назар сам родом з села Коробіка. В 2015 році записався до лав добровольчого батальйону Айдар. У зоні АТО хлопець  перебував вже рік.  До того він працював юристом, а також був помічником народного депутата Ірини Геращенко. Був активним учасником Київського майдану під час Революції Гідності, організовував допомогу української армії, вів волонтерську діяльність.  Дуже багато допомагав  простим людям у вирішенні їх проблем, відстоював їхні права.

Фатальним для Назара став мінометний обстріл російсько-сепаратиських окупантів під Авдіївкою. Він пав смертю хоробрих 11 березня. Біля нього розірвалася міна. Обірвалося життя патріота між Авдіївкою та Зайцевим.

Проводжаючи  під військовий салют загиблого героя в рідне село, люди з квітами в руках не стримували сліз, бо Назар і справді був доброю і хороброю  людиною, справжнім патріотом своєї Батьківщини.

«Герої не вмирають!» – лунало на все місто.

На траурну процесію з доблесним воїном  прийшли попрощатися представники обласної, районної, міської влади, бойові побратими, представники самооборони, волонтери, вчителі, колеги,  а також багато жителів міста.

14 березня священики Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі із протоієреєм Олександром Косенком відслужили чин похорону Героя, українського воїна-патріота, що життя своє поклав на полі битви з московськими окупантами за Україну, за її волю та незалежність на його малій Батьківщині в селі Коробівка.

Центр села цього скорботного дня був переповнений. Провести в останній путь свого героя прийшло багато людей.

Присутні на колінах прощалися та проводжали в останню путь  героя, який не ховався за спинами інших, а добровільно пішов захищати Україну.

Життєрадісний, усміхнений, щирий, емоційний і розумний хлопець – таким світлим і хорошим Назар Крупка залишиться у нашій пам`яті назавжди.

Смерть патріота була не даремною, адже він засвідчив любов до свого народу тим, що віддав найцінніше – своє життя.

Вічна пам’ять, вічна Слава Герою. Що загинув за Україну.

Катерина КОМИШНА

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео