Преподобний Сава зібрав на молитву

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

P1380570

    18 грудня на свято Сави Освяченого в мальовничому, старовинному козацькомус селі Шабельники відбулося престольне храмове свято.  Урочиста служба відбулася за  участю священників  Золотоніського і Драбівського районів.  Святкову літургію очолив протоієрей  Олександр Косенко настоятель храму Луки Кримського УПЦ КП з  Золотоноші  в співслужінні із  протоієрем  Богданом Марціним із села Бирлівки та  настоятелем храму села Шабельників  ієреєм Олегом Шумовим.

 

Цьогорічний храмовий день,  на відмінну від минулорічного року був більш волелюбний.

На службі були присутні жителі села,  молодь з маленькими дітьми та віряни із Золотоноші. Під час богослужіння підносилися молитви за мир, перемогу України над загарбниками та за Божу поміч сільській громаді,  котра має докласти ще чимало зусиль для розвитку храму в селі.

Під час літургії отець Олег виголосив проповідь, де  він розповів про життя, працю і молитовні подвиги преподобного Сави Освяченого та закликав успадковувати його побожне життя.

При звершенні служби відчувалася чудова атмосфера та божественна благодать.

По закінченню літургії відбулася хресна хода навколо храму, де священники  читали молитви і окроплювали храм святою водою.

Також був зачитаний лист - вітання  від  правлячого архієрея Черкаськогої єпархії УПЦ КП митрополита Іоана, який побажав ієрею Олегу та його парафії миру, процвітання та Божої допомоги.  Від імені золотоніської громади отець Олександр подарував храму села Шабельники богослужбові покрівці, які будуть прикрашати Безкровну Жертву на літургіях, а отець Богдан подарував образ спасителя.

Після служби для всіх присутніх  від церковної громади села був підготовлений святковий обід із дуже смачними пісними стравами.

Катерина КОМИШНА

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео