На Черкащині громада Московського Патріархату перейшла в УПЦ Київського Патріархату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]


На Черкащині православні громади Московського Патріархату продовжують переходити в юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Черговий перехід парафії цього разу відбувся на Шполянщині: жителі села Лип’янка вийшли з підпорядкування Московській Патріархії та приєдналися до УПЦ Київського Патрархату. В село приїжджав Шполянський благочинний МП протоієрей Василь Костенко та інші священики Московсього Патріархату та неодноразово погрожували голові Лип’янської сільської ради та багатьом жителям села, але, незважаючи на погрози, громада зробила свій свідомий вибір на користь зміцнення Соборності України та розбудови єдиної Помісної Української Православної Церкви.

 9 жовтня, в день вшанування святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Лип’янка та привітав вірян із престольним празником. В цей день відбулося освячення новоспорудженого храму на честь святого апостола Іоана Богослова та звершувалась святкова Божественна літургія. В кінці Богослужіння митрополит Іоан відзначив церковними нагородами діяльність сільського голови Іщенка Сергія Юрійовича, меценатів та вірян, які зробили великий вклад у розбудову єдиної Помісної Української Православної Церкви.

 Особливі слова подяки від жителів Лип’янки в цей день лунали на адресу настоятеля парафії ієрея Олександра Шпака, під духовним керівництвом якого відбувався перехід парафії із МП в УПЦ Київського Патріархату та звершувалось спорудження храму.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...