Третя Ротація

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

10482406 902729533149843 329425360098875931 o

    2 жовтня відбулась третя ротація військових священиків. Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України та Міністерством оборони України. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 4 групи, у відповідності до кількості секторів зони проведення АТО. Кожний священик групи має приписку до військової частини, яка знаходиться у відповідному секторі зони проведення АТО. Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 3 жовтня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття.З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, зимовий бушлат, берці, шеврони і тактичний ремінь.  

Зранку перед відправленням військових священиків Голова Синодального Управління військового духовенства Митрополит Іоан (Яременко) та Перший заступник голови Управління військового духовенства прот. Тарас Мельник прот. Іван Михайлишин відслужили молебень на закликання Святого Духа. На пероні священики по традиції заспівали заспівали Гімн України.

А вже о 22:00 повертається перша група військових священиків із другої ротації, які виконували свій пастирський обов'язок в зоні проведення АТО протягом 30 днів.

З нами Бог, а тому і перемога!

Прес-служба управління.

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...