Знак народної пошани

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

PPF9WkEeOGJ195QGqZOr

   24 вересня 2015 року на запрошення керівника ГО «Караїна» голова Управління Митрополит Іоан разом з військовими священиками відвідали презентацію відзнаки (ордену) для військових священиків (капеланів). Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні». Це перша в Україні відзнака такого плану, що має два різновиди. Перший (червоний) – для військових священиків (капеланів), а другий (сріблястий)  для тих, хто сприяє розвитку інституту військових священиків (капеланів) в Україні та призначається до нагородження як священнослужителів, так і мирян-волонтерів, членів громадських організацій тощо.

До речі, одна з перших відзнак для військових священиків була заснована в 1801 році імператором Римської Імперії Францем ІІ. Нагорода отримала назву Духовний Хрест Заслуг «PIIS MERITIS» 

Перед презентацією, в прес-холі  було організовано виставку державних нагород України де всі охочі мали можливість ознайомитись з офіційними державними нагородами незалежної України та їх історією.

Разом з презентацією нагороди пройшло і перше нагородження військових священиків новою відзнакою. Після завершення нагородження деякі з них одразу відбули в зону АТО.

Прес-служба управління.

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео