Святійший Патріарх Філарет благословив духовно-культурний проект "Україна: Небесна хроніка"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

DSC 9763

   15 вересня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції провів зустріч з авторами та ініціаторами духовно-культурного проекту "Україна: Небесна хроніка" - настоятелем храму святого архистратига Божого Михаїла м. Черкаси, настоятелем громади преподобного Антонія Печерського у м. Прага (Чеська Республіка) протоієреєм Анатолієм Лещенко; заслуженим художником України, лауреатом національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Миколою Бабаком, президентом Асоціації арт галерей України Віктором Хаматовим та благочинним Черкаського благочиння протоієреєм Андрієм Шпунтом.

Делегація із Черкас ознайомила Предстоятеля Київського Патріархату з концепцією духовно-культурного проекту "Україна: Небесна хроніка".

Цей проект складається з двох частин: демонстрації унікальної виставки "Народна ікона Центральної України ХVІІ-ХХ ст." з колекції Миколи Бабака, що представляє маловідомі у міжнародному контексті високохудожні зразки українського народного іконопису, і презентації багатопланового сучасного фотопроекту "Теллуріс" арт-тандему художників Миколи Бабака та Євгенія Матвєєва, який грунтується на національних особливостях українського народу з його яскраво вираженою історичною європейською сутністю.

Реалізація проекту неодмінно сприятиме розповсюдженню сучасної української культури, популяризації українського культурного життя, поширенню знань про духовну і культурну спадщину, формуванню позитивного іміджу України у світі і розвитку та поглибленню міжнародних культурних зв'язків.

Планується що презентація проекту відбудеться у низці країн, які мають потужні українські громади. Серед таких країн: Чехія, Польща, Австрія, Німеччина, Франція, Іспанія, Португалія, а також США, Канада і Австралія.

Святійший Патріарх Філарет благословив духовно-культурний проект "Україна: Небесна хроніка" та наголосив, що ця ініціатива сприятиме згуртуванню українських громад у різних країнах Європи, США, Канади, Австралії, а також зміцненню духовно-культурних зв'язків України з народами Європи та світу. Предстоятель благословив сприяти у реалізації даного проекту Управлінню зовнішніх церковних зв'язків, Черкаській єпархії та іншим церковним інституціям.

joomlamodniyportal.ru

Прес-центр Київської Патріархії

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео