На Черкащині засновано парафію Київського Патріархату громадою, яка раніше була в лоні Московського Патріархату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

IMG 8561

У Звенигородському благочинні в селі Пединівка засновано парафію Архистратига Божого Михаїла УПЦ Київського Патріархату.

Раніше в цьому селі духовні потреби громади обслуговував священик Московського Патріархату, але віряни захотіли молитись українською мовою і бути в лоні Української Православної Церкви Київського Патріархату.  

 12 вересня митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Пединівка та освятив облаштоване під храм приміщення, де в цей день було звершено архієрейську Божественну літургію. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії протоієрей Богдан Федчишин та духовенство Звенигородського та сусідніх благочинь.

За вагомий вклад у розбудову Помісної Української Православної Церкви митрополит Іоан Архієрейськими Грамотами нагородив сільського голову Пединівки Бойка Анатолія Васильовича та інших жителів села.

Також в цей день священнослужителі освятили автомобілі, які від громади села Пединівка були відправлені для потреб військових в зону АТО.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео