У Черкаському національному університеті ім.Богдана Хмельницького відсвяткували випуск-2015

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 

     1260 молодих людей отримують цьогоріч дипломи бакалаврів, спеціалістів і магістрів у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

 

  Урочистості розпочалися зранку 24 червня на Університетській площі. Випускників вітали перші особи області й міста, а також професорсько-викладацький склад.

     У святкових заходах брав участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, а також керівник єпархіального відділу у справах молоді, ієрей Василій Паплик та протоієрей Георгій Синицький, настоятель парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія, що діє при національному університеті. Владика Іоан привітав випускників, благословив їх на успішні труди на благо Батьківщини та разом із священиками окропили всіх присутніх святою водою.

     П’ять років тому 729 нинішніх випускників переступили поріг Черкаського національного університету. А тепер залишають його кваліфікованими фахівцями – спеціалістами та магістрами.

    – Студентські роки – то є найкращі роки, тому що здобуваєш освіту, гартуєшся як людина, формуєшся як громадянин і особистість, – наголосив ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко. – Загалом університет готує фахівців із 51 спеціальності. Професорсько-викладацький колектив, а це понад 600 професорів, доцентів і викладачів, зробили все, щоби студентські роки були для них насиченими та незабутніми. 46 наших випускників і сьогоднішніх студентів є учасниками бойових дій на сході країни. Двох із них, на жаль, уже немає серед нас. В університеті вже стало доброю традицією підтримувати тих, хто воює. Зібрано більше 200 тисяч гривень благодійних коштів і понад 150 тисяч гривень передано на потреби наших бійців в АТО. Дякую також владі та партнерам за розуміння та підтримку наших проектів.

     Цього дня університетська громада раділа за тих, хто здобув освіту з високими результатами. Кращим студентам, громадським активістам і юним науковцям вручили грамоти. На завершення урочистостей вони відпустили в небо кульки з назвами інститутів – як символ того, що вирушають підкорювати нові життєві висоти.

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео