Митрополит Іоан побував у зоні проведення АТО

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

IMG 20150612 141450

   12 червня 2015 року голова Синодального управління духовно-патріотичного виховання митрополит Іоан у супроводі військового священика протоієрея Костянтина Холодова та протоієрея Павла Найденова побував на Сході України у зоні проведення антитерористичної операції. Владика Іоан відвідав місто Краматорськ, де провів робочу зустріч з військовим керівництвом АТО.

Знаючи про духовні потреби наших вояків на передовій, митрополит Іоан представив керівництву АТО протоієрея Костянтина Холодова, який згідно рішення синодального управління духовно-патріотичного виховання УПЦ Київського Патріархату від 11 червня 2015 року призначений головним військовим капеланом та координатором військових священиків у зоні проведення АТО.

Дякуючи УПЦ Київського Патріархату за духовну підтримку вояків, керівництво штабу АТО відмітило важливість проведення духовної роботи серед солдатів української армії, особливо в умовах війни на полі бою, коли солдату потрібна особлива моральна опіка та духовне окормлення.

Також митрополит Іоан зустрівся з українськими військовими. Владика благословив бійців, побажав їм швидкої перемоги та подарував пакунки запашної кави. Прот. Костянтин роздав воякам "Молитвоник воїна", в якому містяться особливі молитвовні звернення воїнів до Бога.

Джерело: Синодальне управління духовно-патріотичного виховання

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео