Митрополит Іоан привітав випускників Київського військового ліцею імені Івана Богуна

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

105 0480

   30 травня 2015 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочисті заходи з нагоди 67 випуску вихованців та Свята останнього дзвоника. 276 випускників урочисто попрощалися з Бойовим Прапором ліцею та пройшли урочистим маршем.

На свято привітати випускників із завершенням тривалого навчання завітав Голова Управління духовно-патріотичного виховання у Збройних силах та інших військових формуваннях України УПЦ Київського Патріархату митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан разом з військовим священиком прот. Тарасом Мельником та прот. Максимом Борсуком. Вітаючи богунівців з важливим днем у їхньому житті, владика побажав, щоб юні воїни в усіх скрутних обставинах, особливо в час, коли приходить війна, зверталися до Господа Ісуса Христа, Який є єдиним істиним шляхом, і побажав, щоб вони стали достойними послідовниками героїв України, які зараз захищають нашу Батьківщину від російського окупанта.

Присутній на святі Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак привітав випускників елітного військового навчального закладу з успішним закінченням навчання та зазначив, що сьогодні в Україні створюється армія, яка в подальшому ніколи не дозволить, щоб українські землі захоплювалися, щоб на нашій землі проливалася кров: «Для цього нам треба побудувати міцну, підготовлену і добре озброєну армію. Нам потрібні офіцери, які будуть діяти по-новому, будуть рішуче захищати свою країну. І нам потрібні патріоти, такі, як ті, що вже стоять в строю».

Після привітальних промов митрополит Іоан разом Міністром оборони України вручили відмінникам нагрудні пам’ятні знаки та атестати про закінчення Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

На завершення святкових заходів владика Іоан окропив професорсько-викладацький склад та випускників ліцею святою водою.

Джерело: Синодальне управління духовно-патріотичного виховання

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...