У Черкасах відкрили меморіал невідомим солдатам

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

 

У свято Дня пам’яті і примирення у Черкасах на кладовищі №2 відкрили меморіал невідомим воїнам-визволителям міста, які загинули у боях 1943 року. Вшанувати пам'ять загиблих прийшли обласне керівництво, громадськість, воїни-атовці. Молитву за загиблих воїнів-визволителів провів митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

 

До складу меморіалу входить шість поховань воїнів Червоної Армії, які були перенесені з території братської могили. До початку 80-х років минулого століття вона знаходилась на розі вулиць Смілянської та бульвару Шевченка.

 

– У Черкасах з’явилось ще одне пам’ятне місце, де можна віддати шану загиблим героям, – каже голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Сьогодні наш обов’язок зробити все можливе, аби не повторити події тих часів.

 

Ідея створення меморіалу належить генеральному директору ТРК «Ільдана» Тетяні Шадріній, втілити у життя її допомогли черкаські меценати.

 

Учасники теперішньої війни – атовці, також долучились до дійства аби сказати слова вдячності героїчним предкам.

 

– Завдяки цим воїнам, які з честю виконали обов’язок у часи Другої світової війни, ми змогли спокійно працювати, виховувати дітей, - зазначив підполковник Олександр Тіхонов, начальник штабу окремого 14 мотопіходного батальйону. – Низький уклін воїнам за героїзм, який вони проявили в роки війни.

 

Знаковим стало те, що неподалік від меморіалу був похований загиблий у АТО Ігор Момот, могилу якого учасники заходу також відвідали та низько вклонились герою сьогодення.

 

Джерело: Сайт Черкаської ОДА

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео