Перший престольний празник у Золотоноші

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [5 Голоса (ів)]

IMG 4782

7 квітня у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці православна громада міста Золотоноші відсвяткувала свій перший престольний празник. Святкову Божественну літургію звершив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан разом із настоятелем парафії протоієреєм Олександром Косенком та священиками Черкаської єпархії.

По завершенні літургії духовенство і віряни хресною ходою від Благовіщенськї церкви пройшли вулицями міста до храму Святителя Луки Кримського, який споруджується на території Золотоніської районної лікарні. Тут молільники підносили свої молитви до Бога за Україну і український народ.

В це свято митрополит Іоан нагородив церковними медалями "За жертовність і любов до України" Золотонісців, які активно допомогають військовим в зоні АТО. В числі  нагороджених був і голова Золотоніської районної ради Саранча Валерій Петрович, який окрім допомоги армії, робить також  вагомий вклад у розбудову Помісної Української Православної Церкви на Золотоніщині.

До недавнього часу у місті Золотоноша не було храмів УПЦ Київського Патріархату, але патріотично налаштовані православні віряни Золотоноші під духовним керівництвом протоієрея Олександра Косенка за кортокий час, адже не пройшло і року з моменту заснування парафії, облаштували для молитви пристосоване приміщення і окрім цього активно споруджують церкву Святителя Луки Кримського на території Золотоніської центральної районної лікарні. Храм будується стараннями громади, а зокрема завдяки меценату будівництва, директору ПАТ «Продтовари», Ярошу Олексію Миколайовичу. Олексій Миколайович у свято Благовіщення також  був нагороджений церковною медаллю "За жертовність і любов до України", оскільки він також багато допомагає українській армії.  

Під час святкової промови отець Олександр подякував всім присутнім за спільні молитви, піднесені в це свято до Господа та Пресвятої Богородиці, а також висловив побажання громади в скорому часі взятися за будівництво храму Благовіщення Пресвятої Богородиці у місті Золотоноша.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео