У Свято-Троїцькому соборі молились за Надію Савченко

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

IMG 4167

   27 лютого у Свято-Троїцькому соборі молились за Надію Савченко. Молебень провів митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

У молебні за укріплення духу і тіла Надії Савченко взяла участь голова обласної ради Валентина Коваленко.

 

   Мужня льотчиця перебуває в ув’язненні в Росії і вже майже вісімдесят днів голодує, протестуючи проти свавілля режиму Путіна і незаконного її арешту.
   Звертаючись до вірян, митрополит Іоан наголосив, що Надія та її душа бореться з Антихристом, а тіло протистоїть усій путінській системі. Ось чому вони намагаються зламати дух відважної сміливої українки.
   Митрополит закликав усіх хоч часточкою, хоч одним будь-яким добрим вчинком, молитвою підтримати Надію Савченко, щоб оця наша сила донеслася до Господа і нашу Надію вдалося визволити.
    Голова обласної ради в інтерв’ю засобам масової інформації сказала, що сьогодні вранці з Інтернету дізналася інформацію, що нашій мужній незламній жінці, яка не припиняє голодування, загрожує смерть.
   Тому з’явилася ідея провести молебень і підтримати боротьбу Надії, яка без перебільшення є символом України, уособлює нашу націю.

– Ми молимося, щоб у Надії вистачило сил у її важкій, нелегкій боротьбі, щоб вона вистояла. У нас є впевненість, що так і буде. І ми неодмінно переможемо, звільнимося від кайданів «російського брата», – наголосила Валентина Коваленко.


Сайт Черкаської Обласної Ради

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео