У с.Велика Севастянівка на Черкащині громада села вирішила перейти з Московського Патріархату до УПЦ Київського Патріархату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [5 Голоса (ів)]

SDC14518

   12 лютого 2015 року у с.Велика Севастянівка, що на Христинівщині Черкаської області відбулися збори громади села. На порядку денному було розглянуто 2 питання: про зміну юрисдикції "Хрестовоздвиженської парафії Української Православної Церкви Московського Патріархату" на "Хрестовоздвиженську парафію Української Православної Церкви Київського Патріархату" та про оголошення недовіри настоятелю Хрестовоздвиженської парафії Української Православної Церкви Московського Патріархату протоієрею Іоану (Івану Івановичу Стецю).

 

Під час обговорення питань кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку. За підсумками відкритого голосування сільською громадою було вирішено змінити юрисдикцію "Хрестовоздвиженської парафії Української Православної Церкви Московського Патріархату" на "Хрестовоздвиженську парафію Української Православної Церкви Київського Патріархату" та оголошено недовіру настоятелю Хрестовоздвиженської парафії Української Православної Церкви Московського Патріархат протоієрею Іоану Стецю.

«Сьогодні в с.Велика Севастянівка відбулась подія, яку б я назвала сплеском національної свідомості і високим рівнем самоорганізації жителів села. Громада мене приємно вразила своєю чіткою позицією, рівнем організації та розумінням. Місцеві хлопці, справжні трудяги, настільки були переконливі у своїх виступах, щодо того, що на Нашій землі має бути тільки Наша церква,яка підтримала українців на Майдані, підтримує в зоні АТО, що не лишали опонентам жодного шансу. Я повертаюсь з села на емоційному підйомі із переконанням, що наші люди варті гідного життя», - прокоментувала подію голова Громадської ради при райдержадміністрації Світлана Скрипчинська.

Валерій Ільчук, с.Велика Севастянівка

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео