«Я – Волноваха»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

IMG 20150118 130321Площа   Гетьманська,  українські  стяги , гасла: «Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!». Звучить гімн України!  Нагадують   Тальнівський  майдан 2014 року.

    Зараз  2015 рік, який  також розпочався в боротьбі за волю. Попри складну ситуацію в зоні АТО, на долю нашого народу випали ще й  теракти . Останній під Волновахою . Тому   знаковими  були написи «Я – Волноваха» на спинах людей, та на плакатах.   Як відгомін терактам у Франції , які відбулися буквально напередодні терористичних подій в нашій  країні .  Саме 18 січня по всій Україні проходять марші миру  у великих містах  Дніпропетровську, Слов'янську, Миколаєві, Краматорську та Харкові  і в кожному маленькому місті.

Зі  звуками   лемківської  пісні «Пливе кача»  колона  тальнівчан  крокувала  до Петропавлівського храму, в якому відбулася панахида за загиблими у Волновасі.  Після  служби отець Михайло Василюк  наголосив: « Добро завжди  здобувається  кров’ ю, Євангельське вчення  говорить, що й на небі відбувалася війна  між добрими і злими ангелами. Господь створив видимий і невидимий світ . У невидимому світі, якого ми не бачимо, частина ангелів хотіла бути вищою за Бога,  мати таку владу, як Бог. Але друга частина добрих ангелів постала проти цього на чолі з архистратигом  Михаїлом, який сказав: «то є Бог не може  зло панувати, зло треба поборювати   і знищувати». Так і сталося. Навіть на небі було так,   то що вже казати про нас, людей грішних і смертних , які більше віддаються спокусам, аніж каються в своїх гріхах. Коли на небі перемогло  добро,  то і на землі переможе. І кожен повинен докладати зусилля, бо, якщо людина цього не побачить, то Бог побачить все. Навіть і думку кожного з нас і колись у вічності судити нас буде , як ми відносилися до своєї держави. Ми на правильному шляху, багато трудилися за цей рік, не опускаємо руки.

       Нехай в сьогоднішній день Бог згадає поіменно усіх тих, хто загинув на  Майдані, в Донбасі. Тому, що кожен день  гинуть люди, воїни гинуть .Ми віримо, що наші герої  в Царстві Божому, тому що вони жертвують заради нас,  можливо, дехто не усвідомлює їхнього подвигу, а їхній подвиг великий, якщо люди не помітять  то, Бог  неодмінно це побачить.

   Хай  Господь усім живим дає   міцне здоров’я,  мудрість, правильно обирати рішення, упорядковуватися в цьому житті, а померлим усім нехай дарує Царство Небесне.»

  Хода тальнівчан засвідчила святість і гідність кожного українця за  справедливий мир, без неволі і рабства. Слава Україні!

                                                  Циба Ярина, студентка інституту журналістики та філології ВДПУ.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео