У Черкасах відбувся VI обласний фольклорний фестиваль вертепів, колядок та щедрівок «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно!»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

IMG 3282

   У Черкасах 17 січня 2015 року відбувся VI обласний фольклорний фестиваль вертепів, колядок та щедрівок «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно!», що пройшов в обласній філармонії за сприяння облдержадміністрації, обласної ради, обласного відділення Дитячого фонду України, депутатів обласної ради та меценатів. Співорганізатором свята виступила і Українська Православна Церква Київського Патріархату на Черкащині.

 

Митрополит Іоан із архіпастирським словом звернувся до учасників та гостей фестивалю та благословив проведення даного заходу. Священослужителі Черкаської єпархії привітали присутніх у залі Різдвяної колядкою «Небо і земля, нині торжествують.»

Учасниками й гостями свята були діти-сироти, діти-інваліди, діти учасників АТО та з родин вимушених переселенців зі Східної України, які нині проживають на Черкащині.

Побували на святі голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Валентина Коваленко. Керівники області привітали Черкащан із Різдвяними празниками.

До початку фестивалю, у фойє філармонії гостей зустріли дитячі колективи з колядками, щедрівками й різдвяними розвагами. Тут же проходила виставка-продаж тематичних дитячих робіт «Українська минувшина – стимул сьогодення» та майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, витинанки, різдвяної іграшки, боді-арту, відбувся спільний розпис картини, яка буде відправлена в АТО.

Концертна програма з виступами виконавців фольклорного дійства тривала більше двох годин та супроводжувалася яскравими вокальними, танцювально-хореографічними композиціями й театралізованими постановками у виконанні більш ніж 20 колективів і молодих артистів з усієї області.

На завершення свята голова обласного відділення Дитячого фонду України Алла Бучковська вручила учасникам фестивалю дипломи та подарунки.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео