Святкові Богослужіння у Суботові

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]

IMG 1787

   14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці митрополит Іоан звершив Божественну літургію у Свято-Іллінському храмі с.Суботова на Чигиринщині.

На святковому Богослужінні були присутні голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та голова Черкаської Обласної Ради Валентина Коваленко. В цей день очільник Черкащини Юрій Олегович Ткаченко нагородив митрополита Іоана відзнакою «365 років утворення Української Козацької Держави на честь ювілею та проголошення м.Чигирин столицею Української Козацької Держави». 

Також в цей день в селі Суботові  відбулося освячення новоспорудженого хреста, який є символічним дороговказом до оновлених джерел та майбутньої купальні святої Софії.

Після освячення Хреста, митрополит Іоан подякував усім за участь в молитві та відмітив, що наразі тривають роботи з упорядкування трьох джерел, які називатимуться на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.

Отже, село Суботів отримало ще одну особливу відзнаку – Хрест Господній. Напевно, це хресне знамення є нагадуванням для нас та прийдешніх поколінь про те, в якому напрямку ми маємо розвиватися. Духовність – саме той напрямок, у якому нам усім необхідно рухатися, а хрест буде нагадувати про служіння Господу та захист національних інтересів українського народу.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео