Військова присяга

У Черкасах 8 грудня 2018 р. в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота 600 військовослужбовців строкової служби та 22 учасники проекту «Нове обличчя кордону» присягнули на вірність Українському народові.

Детальніше...

У Черкасах відбулася благодійна акція

У Черкасах відбулася благодійна акція. 6 грудня з благословення митрополита Черкаського та Чигиринського Іона Черкаська громадська організація християнських медсестер та волотерів "Благо" спільно зі Службою медичного капеланства передала у відділення інтенсивної терапії Черкаського наркологічного диспансеру гуманітарну допомогу.

Детальніше...

У Черкасах відбувся захід “Сила Нескорених”, присвячений Дню Гідності та Свободи

25 листопада 2018 р. у Черкасах відбувся захід “Сила Нескорених”, присвячений Дню Гідності та Свободи. Проведення заходу благословив Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

Детальніше...

Черкащани молитовно вшанували пам’ять жертв голодоморів

24 листопада 2018 року у Черкасах вшанували пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій. У скорботних заходах брав участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан разом із духовенством Черкаського благочиння.

Детальніше...

Престольне свято храму Архистратига Михаїла у Черкасах

21 листопада Православна Церква відзначає Собор Архистратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних.

Детальніше...

У Черкасах нацгвардійці склали присягу на вірність Українському народу

IMG 3431  

   17 листопада на вірність українському народові присягнули солдати Черкаського окремого батальйону Національної гвардії України. Новоспечені військові родом з Миколаївської, Херсонської, Черкаської та інших областей.

Детальніше...

У Черкасах Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) привітав прикордонників зі складанням присяги

IMG 3549

   У Черкасах 17 листопада в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота 250 військовослужбовців присягнули на вірність Українському народові.

Детальніше...

В науковій бібліотеці ім. М. Максимовича Черкаського національного університету відбувся круглий стіл

007 min

   21 листопада 2018 р. в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича Черкаського національного університету відбувся круглий стіл під назвою «Роль Церкви у подіях Майдану 2013-2014 рр. та у подальших суспільно-політичних процесах». Захід було присвячено 5-й річниці подій, котрі стали епохальною віхою у процесі сучасного державотворення.

Детальніше...

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...