Митрополит Іоан в київському Палаці Спорту в рамках святкового концерту до Дня Захисника України привітав військовослужбовців із святом

 

14 жовтня 2017 року в київському #Палаці_Спорту відбувся святковий концерт до #Дня_Захисника_України.

Детальніше...

Митрополита Іоана нагороджено державною нагородою України - Відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»

 

12 жовтня 2017 року Голову Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременка) було нагороджено державною нагородою України - Відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Детальніше...

Митрополит Іоан взяв участь в урочистостях до свята Покрови, Дня Захисника України та 75-річчя утворення Української Повстанської Армії

13 жовтня в колонній залі Міністерство оборони України України відбулися урочистості до свята Покрови, Дня Захисника України та 75-річчя утворення Української Повстанської Армії.

Детальніше...

Митрополит Іоан освятив каплицю Преподобного Іллі Муромця на території Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота

12 жовтня 2017 року в Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (Державна прикордонна служба України), що в Черкасах, відбувся випуск прикордонників нової формації.

Детальніше...

Урочистості з нагоди 97-ої річниці заснування Черкаського Національного Університету ім. Богдана Хмельницького

13 жовтня 2017 р., клірик храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь в урочистих заходах, присвячених 97-й річниці заснування Черкаського Національного Університету ім. Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Святкування храмового дня у Будищі Черкаського району

9 жовтня у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова у селі Будище Черкаського району з нагоди престольного свята відбулася архієрейська Божественна літургія.

Детальніше...

Священик Свято-Троїцького собору взяв участь у відкритті дитячого фестивалю

 22368699 1413896915391483 47935524 o 

   6 жовтня керівник єпархіального відділу у справах молоді, прот. Василій Паплик, взяв участь у відкритті «Третього Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості “Козацький шлях.UА», який проходить у Палаці культури «Дружба народів» м. Черкаси. Священик прочитав молитву та благословив організаторів, учасників і глядачів заходу, побажавши всім Божого благословення та гарного настрою.

Детальніше...

Відбулися збори духовенства Черкаської єпархії УПЦ КП

3 жовтня відбулися збори духовенства Черкаської єпархії. Очолив єпархіальні збори митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

Детальніше...

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...