Пастирський візит на Кафедру туризму ЧНУ ім. Б. Хмельницького

14 червня 2018 р., на запрошення доцента Кафедри туризму Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Олени Миколаївни Костюкової, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь в урочистостях, приурочених до випуску тих студентів, які пройшли курс навчання на згаданій вище кафедрі, котра діє на базі Навчально-наукового інституту економіки та права ЧНУ.

Детальніше...

Семінар на тему "Залежна людина в родині - що робити?"

fdghrtyhjk

   Захід проведе керівник духовно-консультативного центру "Покрова", медичний капелан, психолог, протоієрей Ігор Лєсов. 24 червня, 13-00, обласний краєзнавчий музей. Очікуються гості зі спільноти Ал-Анон м. Київ.

Детальніше...

Засідання Обласної ради церков і релігійних організацій

005

   8 червня 2018 р., з благословення Його Високопреосвященства, митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, прот. Андрій Шиманович, та настоятель Свято-Анатоліївського храму м. Черкаси, свящ. Михайло Литвиненко, взяли участь у засіданні представників обласної ради церков і релігійних організацій. Провів зустріч перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, Віталій Володимирович Коваль.

Детальніше...

Митрополит Іоан привітав колектив Черкаського зонального відділу ВСП з 15-річчям від дня створення підрозділу

5 травня митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан привітав колектив Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку з 15-річчям від дня створення підрозділу. 

Детальніше...

Митрополит Іоан у Жашкові освятив накупольний хрест новобудованого храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського

3 червня 2018 року на Черкащині відбулася знакова подія. В цей день митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан освятив накупольний хрест новобудованого храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського. Храм споруджується у місті Жашкові. 

Детальніше...

У селі Олександрівка на Черкащині освячено новозбудований Покровський храм

На Черкащині споруджено ще один храм Української Православної Церкви Київського Патріархату. 3 червня 2018 р. у селі Олександрівка Жашківського благочиння митрополит Іоан освятив новозбудований храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 

Детальніше...

Військові священики привітали військовослужбовців в/ч А1744 з 25-ою річницею від дня заснування частини

У Черкасах 1 червня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди 25-річчя з дня заснування військової частини А1744. 

Детальніше...

Керівник єпархіального відділу у справах молоді відвідав дітей сиріт

1

   1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, протоієрей Василій Паплик відвідав вихованців притулку для неповнолітніх Черкаської області у м. Черкаси. Священик привітав дітей зі святом і побажав їм Божого благословення, щастя та успіху в житті. Також прот. Василій закликав вихованців закладу бути дружніми, любити, поважати і підтримувати один одного.

Детальніше...

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...