Священик із Черкас повіз у Чонгар пасхальну радість

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.30 [5 Голоса (ів)]

5834    За допомоги Черкаської єпархії Української православної церкви наші прикордонники, які несуть військову службу у Чонгарі на Херсонщині, не залишаться обділеними увагою на Пасху. Священик із Черкас поїхав у військові частини Чонгару, де відслужив великодні служби, освятив паски, висповідав армійців.

 

За словами митрополита Черкаського й Чигиринського Іоана, така ініціатива належить саме черкащанам і не є всеукраїнською акцією.

"Щоби в оцей пасхальний день не залишити наших воїнів без уваги, то домовилися з військовими частинами, щоб на Великдень служилися там служби. Наш священик отець Олександр поїхав у складі нашого православного автомайдану у військові частини. Дві військові частини буде відвідано, прослужено там служби і радість пасхальну принесено нашим воїнам, для того, щоб вони не переживали й не боялися, а знали, що за їхньою спиною завжди є підтримка, любов наша й турбота за них", - розповів Іоан.

Отець Олександр повsp також прикордонникам пожертви, які зібрали прикордонникам небайдужі черкащани і підприємства - це продукти, вода, речі особистої гігієни, деякі кошти. У Чонгарі він провів дві служби по одній в кожній частині - всенощну великодню і вранішню літургію А вже в понеділок 21 квітня повернеться в Черкаси.

Варвара Горова

http://most.ks.ua

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео