Звернення громади УПЦ Київського Патріархату м.Сміла, Настоятелю Свято-Покровського Собору УПЦ Московського Патріархату Протоієрею Петру Дмитруку

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ів)]

1394045128                                                                         Настоятелю Свято-Покровського Собору

                                                                       Української Православної Церкви

                                                                       Московського Патріархату

                                                                       Протоієрею Петру Дмитруку

 

                                                                  Звернення

      Звертається до Вас в ці скорботні і важкі часи релігійна громада Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з настоятелем храму Благовірного Князя Олександра Невського священиком Богданом  Степчуком у м.Сміла. Сьогодні Україна переживає складні часи, коли випробовується наша вірність Богові, святій Христовій Церкві і своєму народові, коли гинуть від протистоянь та куль наші близькі і рідні люди, коли українське суспільство переживає один із найскладніших моментів сучасної історії, коли лунають сепаративні заклики про розділення нашої багатостраждальної Держави і утиски Нашої  Української Православної Церкви з Вашої Церкви Московського Патріархату.

      Деякі політики свідомо підбурюють несвідомих громадян до приєднання частини України до іншої держави. Закликаємо до здорового глузду всіх громадян України не піддаватися цим провокаціям та пам’ятати, що наша сила в єдності та любові один до одного. Цьому нас вчить сам Ісус Христос. Все, що об’єднує наш народ - це від Бога, все, що роз’єднує – від диявола. Від нас залежить майбутнє наших дітей, тому просимо Вас посприяти на Вашу Церкву Московського Патріархату в Криму не робити тиск на Українську Церкву Київського Патріархату в Криму.

     Сьогодні зі скорботним серцем весь український народ молиться Господу Нашому Ісусу Христу, щоб Він Милосердний Отець захистив нашу країну,  наших дітей від війни, міжусобиць та кровопролиття. Ми парафіяни м.Сміла Української Православної Церкви Київського Патріархату хочемо жити в любові один до одного, в демократичній, свобідній державі. Наш миролюбивий народ ніколи не посягав на територіальні цілісності, культуру інших народів. Ми всі розмовляємо тими мовами, якими нам зручно висловлювати свої думки.

      Зараз іде великий піст, це такий час, коли всі християни повинні зробити переоцінку свого життя. Відчистити свої думки і совість від гріхів і спокус. Господь Наш Ісус Христос постив в пустелі сорок днів, в той час до нього приступив диявол, тричі спокушуючи Його. Сьогодні лукавий дух намагається спокусити і всіх нас,пропонуючи деякі тимчасові блага. Але в замін просить, щоб ми віддали саме дороге, що у нас є – це свободу і єдність нашої Батьківщини. Ярослав Мудрий колись сказав своїм братам, що їхня сила в єдності. Кожен з нас повинен розуміти, що життя людське дуже скороминуще, а після себе треба залишити не руїни та попіл, а дуже багато добрих справ.

     Тому просимо Вашого розуміння, бо бачимо, що Москва залякала Вас анафемами та церковними покараннями. Невже у Вас не вистачає мужності постояти за свою Українську Церкву? Доки Ви будете рабами чужинців? Ви плоть від плоті Українського народу, Ви живете на українській землі, їсте український хліб, Вас виростили і виховала Українська мати, і коли Вас прикличе Господь у своє вічне царство, Ваші тіла прийме українська земля.

      Зробіть же нарешті рішучий крок від Москви! До якого часу ви будете терпіти у своєму середовищі агафангелів і іонафанів  -  відкритих ворогів Помісної Православної Церкви на Україні          ?  Чому вони хазяйнують у нашому Українському домі ? Хіба Ви не пам’ятаєте, що світло Христової віри на Русі засяяло з Києва? Пробачимо браття образи один одному і будемо разом будувати Українську Православну Церкву. Моліться Господу Богу! Просіть в своїх сердечних молитвах, щоб Бог був милостивим до нас, щоб Отець Небесний відкрив очі тим, хто розпалює ворожнечу, щоб Дух Святий дав терпіння і мудрості всім нам. Треба пам’ятати, що Господь ніколи  не залишить нас. Те, що неможливо для людини, можливо для Бога.  Блаженні миротворці бо, вони  синами Божими назвуться.

       Тому ще раз просимо Вас звернутися до єпископа Вашої церкви у Криму з проханням не робити тиск на УПЦ КП.

 

                          Громада і настоятель храму Благовірного князя     

                                                     Олександра Невського ієрей Богдан Степчук

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео