Молитви під час біди і нападу ворога-чужинця

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 [3 Голоса (ів)]

12281485611

Тропар, глас 4 (світлу воскресіння проповідь,/ від ангела взнавши…)

Скоро прийди на поміч, Христе Боже,/ щоб не поневолив нас ворог,/ який хулить Тебе й перешкоджає нам:/ погуби Хрестом Твої / тих, що ворогують з нами,/ щоб зрозуміли, що сильною є православних віра,/ молитвами Богородиці, єдиний Чоловіколюбче.


Кондак, глас 8 (з висоти зійшов, благоутробний,/ погребіння прийняв триденне)

Непереможний Воєводо і Господи,/ пекла Переможцю!/ Ми, визволені від вічної смерті,/ похвальну пісню співаємо Тобі, творіння і раби Твої./ А Ти, що маєш безмірне милосердя,/ визволи від усякої біди нас,/ що кличемо: Ісусе, Сину Божий,/ помилуй нас.


Молитва

Господи, Всемогутній Боже, Царю всіх царюючих і Господь всіх володарів, Який сказав, що і волосся з голови не впаде у нас без волі Твоєї, Ти, що припиняєш війни до кінців землі, сокрушаєш лук, ламаєш спис, спалюєш вогнем колісниці! Будь поміччю народу українському, захистом і кріпкістю, кам’яною горою і огорожою від ворогів. Не покинь насліддя Твого, що зветься святим іменем Христовим.

Нехай звеличиться слава Твоя у вишніх і у всьому світі, нехай буде на землі мир і благовоління. Не попусти руйнувати і спустошувати міста, села і домівки, землі і народи Руси-України, де живе слава Твоя. Даруй всім владам християнським, воїнству і народові нашому мир і злагоду. Озброй нас могутністю Твоєю, бо Тобою ми можемо сокрушити полки ворожі. Зодягни нас силою Твоєю і зроби, щоб укріпилися ми Тобою і могутністю сили Твоєї. Амінь.

Молитва до Архистратига Михаїла

О, Господи Боже Великий, Царю безначальный, пошли Архангела Твого Михаїла на поміч народу українському, визволивши нас від ворогів наших видимих і невидимих! О, Господній Архангеле Михаїле, демонів сокрушителю, заборони всім ворогам, що борються з нами, зроби їх неначе вівці, і сокруши їх як порох перед лицем вітру. О, Господній Великий Михаїле Архангеле, шестикрилий перший Княже і Воєводо Небесних Сил, Херувимів і Серафимів, будь нам помічником у всьому: в образах, у скорботах, печалях, у пустелях, на роздоріжжях, на ріках і на морях тихим пристановищем! Визволи нас від всякої омани диявольської, коли почуєш нас, грішних рабів своїх, народ український, що молиться до Тебе і прикликає ім’я Твоє святе, поспіши на поміч нам, і почуй молитву нашу. О, великий Архангеле Михаїле! переможи агресорів російських, що супротивляться нам силою Чесного і Животворчого Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці і святих Апостолів, і святого Миколая Чудотворця, Святого Андрія юродивого і святого пророка Іллі, і святих великомучеників Микити і Євстафія, Преподобних Отців і святих Святителів і мучеників і всіх Святих Небесних Сил. Амінь.

Молитва до Святителя Миколая

О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто з вірою звертається під захист твій і теплою молитвою благає тебе: поспіши й захисти церкву Христову від вовків, що гублять її. Україну нашу і всяку країну християнську, і весь світ захисти і збережи святими твоїми молитвами від землетрусу наступу чужинців і народних заколотів, міжусобиці; від голоду, пошести, потопу, вогню, меча і наглої смерти всяку людину охорони. І як помилував ти трьох мужів, що у в’язниці сиділи, та спас їх від гніву царського й кари смертної, так помилуй і нас, що розумом, словом і ділом у темряві гріхів перебуваємо. Спаси нас від гніву Божого й вічної кари: щоб твоїм заступництвом і поміччю та Своєю благодаттю й милосердям подав нам Христос Бог тихо і без гріха прожити на цім світі, і не засудив нас стояти ліворуч, а сподобив стати праворуч з усіма святими. Амінь.

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео