Відбулося представлення єпископа Фотія на Запорізьку кафедру

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.14 [7 Голоса (ів)]

IMG 2793

   У середу, 24 грудня 2014 року, відбулося представлення новопоставленого єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія (Давиденка) на ввіреній йому єпархії. Разом з новим єпископом до єпархії прибув митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон та настоятель столичного храму Різдва Христового прот. Микола Салабай.

На соборному подвір’ї владику Фотія зустрів колишній керуючий Запорізькою єпархію Преосвященний владика Григорій разом з духовенством єпархії та вірними і хлібом-сіллю привітав новопоставленого єпископа з обранням на кафедру козацького краю.

У самому ж кафедральному соборі Святої Трійці єпископат разом з духовенством звершили подячний молебень, після якого митрополит Іоан зачитав укази про призначення нового архієрея Преосвященного єпископа Фотія на Запорізьку кафедру згідно рішення Священного Синоду від 13 грудня 2014 року.

Після подячної молитви архієпископ Григорій передав єпископу Фотію єпархіальні документи й печатку та побажав Божої допомоги на Христовій ниві, адже без допомоги Божої адміністрування є нелегкою справою, особливо у наш час, коли суспільство стоїть перед новими викликами. У свою чергу єпископ Фотій подякува архиєпископу Григорію за понесені труди, адже саме його стараннями Запорізька єпархія зросла та зміцніла. Також у кафедральному соборі відбулися перші збори духовенства під головуванням новопризначеного єписпопа Фотія, де було проаналізовано пройдений шлях єпархії та окреслені основні віхи розвитку на майбутнє.

Цього ж дня у приміщенні Запорізької ОДА відбулася зустріч Преосвященного єпископа Фотія з першим заступником голови обласної державної адміністрації Григорієм Самардаком. Владика Фотій висловив сподівання на плідну співпрацю з державними службами Запорізької області на благо всього краю.

По завершенні офіційної церемонії представлення єпископ Фотій відповів на запитання журналістів місцевих ЗМІ. Звертаючись посередництвом телекамер до мешканців запорізького краю, владика вислови сподівання на те, що у скорому часі мир в Україні запанує і Божа сила збереже наш край від розбрату та ворожнечі.

Джерело: cerkva.info

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео