Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ів)]

monahu y praci   Чернець - брат Йоан думав: «Я хочу бути подібним до ангелів. Вони нічого не роблять, а тільки споглядають велич Бога». І тієї ж ночі покинув монастир і вирушив у пустелю.

Детальніше...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]

moysey chervone more   Християнин в електричці читає Біблію. Поряд сидить безвірник. І раптом на обличчі вірного проступає подив.

- Оце так! Та невже?

- Що ти там вичитав? – запитує атеїст.

- Та тут Господь Червоне море розділив. І тому проваджені Мойсеєм євреї та всі інші, хто тоді був разом з ними, що виходили з єгипетського рабства, перейшли його по морському дні як по суходолу. Це ж - чудо!

Детальніше...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

shodu   Молодий чоловік усім серцем сприйняв християнську віру і не лише сам навернувся до Господа, а - слідом за собою - привів в Церкву свою дружину і дочку. З більшою ретельністю він займався духовним життям і пізнавав істини християнства. Проте після кількох років цих прагнень і старань до благочестивого життя його віра почала помітно слабшати.

Детальніше...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

peretvorennia vodu na vuno   Один юнак дуже гордився тим, що у нього дуже багато приятелів. Коли він вирішив одружитися, весілля взявся готувати його батько. Опріч іншого, батько також розсилав запрошення.

Однак у день весілля жоден з приятелів нареченого так і не прийшов. Хлопець розсердився і кинувся до батька з претензіями.

Детальніше...

Варто прочитати