Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

19 грудня у дитячій недільній школі, яка діє при Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Черкаси, відбулося святкування з нагоди дня святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, чудотворця.

Після літургії у Свято-Троїцькому соборі, вихованці недільної школи провели святковий виступ перед духовенством та прихожанами храму, в якому прославили великого угодника Божого – Миколая. Святий Миколай почув дитяче величання і приніс усім діткам щедрі подарунки.

Після виступу діти недільної школи отримали запрошення на свято у ресторан «Тарантелло». Святкування розпочалося із привітального слова священика, який розповів про життя свт. Миколая та закликав усіх наслідувати святого у добрих справах. Далі діти власноручно робили печиво із тіста, яке потім було випечене і подане на стіл. Для вихованців школи з святковою програмою виступили діти з хореографічної студії «Ренесанс». Крім цього, кожен з присутніх зміг розповісти вірші про Св. Миколая. Святкування закінчилося трапезою, після якої всі вийшли на вулицю, щоб подивитися захоплююче вогняне шоу. Вихователі та вихованці недільної школи щиро вдячні організаторам свята, сім'ї Волошинів – Анатолію Борисовичу та Людмилі Іванівні. 

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати