Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

DSC 60

   2 вересня у дитячій недільній школі ім. Ап. і Єв. Іоана Богослова, що діє при Свято-Троїцькому соборі м. Черкаси, відбулося перше заняття нового навчального року. Навчальний рік розпочався з літургії у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Вихованці недільної школи посповідалися та причастилися. Після богослужіння відбувся молебень перед початком навчання та благословення дітей.

 

Після молитви керівник школи, прот. Василій Паплик, привітав батьків і дітей з початком нового навчального року. Священик закликав діток бути сумлінними у навчанні, поважати своїх наставників і один одного та побажав Божого благословення і успіху. Від благодійника Сергія Вікторовича, отець Василій передав канцелярське приладдя для творчих занять. Святкування завершилося трапезою, дітей пригостили піцою, фруктами і солодощами.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати