Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

DSC 0048

   20 травня в дитячій недільній школі, яка діє при Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Черкаси, відбулося відзначення дванадцятої річниці заснування школи. Керівник недільної школи прот. Василій Паплик привітав діток і батьків зі святом, подякував за довіру та високу відвідуваність та побажав дітям успіхів у навчанні і духовному житті.

У привітальному слові отець Василій наголосив на важливості щоденно застосовувати здобуті у недільній школі знання. Також священик подякував вихователям школи Оксані Віталівній Нікітіній, Світлані Олександрівній Калюжній та Ліді Миколаївній Колесник за сумлінність і відданість в роботі.

Для того, щоб перевірити знання вихованців, які вони отримали протягом навчального року, було проведено опитування та вікторини. Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан передав діткам вітання зі святом та подарував молитовники. Урочистості завершилися спільною молитвою та святковою трапезою.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати