Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

DSC 0051

   22 жовтня у дитячій недільній школі яка функціонує при Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Черкаси відбулося творче заняття. Майстер-клас проходив у дизайн-студії «New Line». Творче заняття провела дизайнер одягу Кузакова Наталія. Майстриня навчила дітей пришивати гудзики та правильно зашивати одяг. Діти із захопленням виконали творче завдання та набули важливого досвіду. На уроці Закону Божого керівник школи, протоієрей Василій Паплик, розповів про молитву «Отче наш», розтлумачивши кожне із прохань молитви Господньої.

   Також до Свято-Троїцького собору завітали дітки недільної школи храму Різдва Богородиці УПЦ КП м. Шпола. Дітки посповідалися і причастилися. Священики собору пригостили дітей чаєм та солодощами. Також вихованці шполянської недільної школи долучилися до творчого заняття і послухали лекцію священика.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати