Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голоса (ів)]

   DSC 0020

   5 лютого у дитячій недільній школі, що функціонує при Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Черкаси, відбувся майстер-клас з ліпки пластеліном. Творче заняття провів прихожанин Свято-Троїцького собору, скульптор В'ячеслав Федорченко.

 

На уроці Закону Божого, керівник недільної школи ієрей Василій Паплик, провів лекцію на тему: «Дев'ять заповідей блаженства. Перша заповідь блаженства». Священик розповів дітям, що означає бути убогим духом, тобто про смирення, підкресливши, що смиренність – головна християнська чеснота за яку Господь обіцяє нам Небесне Царство. Оскільки на уроці Закону Божого ієр. Василій розповідав також і про ангелів, які є прикладом смирення і покори перед Богом, то й на творчому занятті дітям було запропоновано зліпити ангела. Вихованці школи сумлінно і відмінно справилися із творчим завданням.

joomlamodniyportal.ru

 

Варто прочитати