Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

DSC 0049

   19 грудня Свята Православна Церква вшановує пам'ять великого угодника Божого – святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мирлікійського. День св. Миколая вже давно став найочікуванішим і найулюбленішим святом православної малечі. Кожна дитина з нетерпінням очікує подаруночків від святого Миколая. А вихованці недільної школи ім. ап. і єв. Іоана Богослова ще й кожен рік готують святковий виступ, щоб піснями і віршами прославити святого Чудотворця. Цей рік також не став винятком. 19 грудня після завершення Божественної Літургії, вихованці недільної школи виступили з концертом в Свято-Троїцькому соборі та привітали всіх присутніх зі святом, а св. Миколай вручив всім діткам солодкі подарунки.

20 грудня в приміщенні недільної школи відбулася вистава присвячена Дню св. Миколая, яку дітки підготували для своїх батьків. Після виступу керівник недільної школи ієр. Василій Паплик привітав всіх присутніх зі святом та подякував викладачам та вихованцям за цікаву виставу. На завершення дітей почастували солодощами та фруктами, які придбали на пожертви благодійників. Викладачі школи вислювлють щиру подяку благодійникам Анатолію Б. і Людмилі І. Волошинам та Катерині.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати