Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

DSC 0018

    11 жовтня діти недільної школи Свято-Троїцького собору м. Черкаси взяли участь в екскурсії яку організували студентки 3 курсу ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Вихованці недільної школи почули багато цікавого про історію Свято-Троїцького собору, про будівництво Батьківщини-матері на «Пагорбі Слави» та меморіальний комплекс зведений у пам'ять про загиблих мешканців м. Черкаси в роки німецько-радянської війни. Також діти відвідали пам'ятник Івану Підкові та ознайомилися з багатьма іншими історичними і пам'ятними місцями центральної частини міста.

Керівники та вихованці недільної школи висловлюють щиру подяку директору науково-методичного центру екскурсій і туризму ЧНУ ім. Б. Хмельницького – Костюковій Олені Миколаївній та її підопічним Сивак Оксані, Кикоть Марині, Насідці Аліні які провели таку пізнавальну і захоплюючу екскурсію.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати