Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

144   З 26 січня по 2 лютого, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відбувся православний молодіжний зимовий табір «Qvo Vadis» (Куди ідеш). В ньому взяли участь, як священнослужителі, так і молодь з усіх куточків України, в тому числі, і з Черкащини.

Метою табору було виявлення християнських якостей любові до ближнього та до Батьківщини. Молодь мала змогу, не просто відпочити та познайомитися з однодумцями, а головне – провести свій відпочинок з користю для душі. Цьому сприяла створена організаторами табору, дуже цікава різноманітна програма: священики проводили повчальні духовні бесіди в невимушеній атмосфері, на яких обговорювалися актуальні для молоді теми; проводилися спортивні та інтелектуальні ігри, майстер-класи, екскурсії, концерти, на яких кожен учасник табору міг розкрити та розвинути свої таланти. Ще, молоді люди мали змогу стати учасниками Таїнства Сповіді та Святого Причастя.

Жоден із таборян не лишився без уваги, теплого відношення до себе та прекрасних позитивних емоцій. Хочеться, висловити подяку, організаторам, духовним отцям, які зробили табір«Qvo Vadis – незабутнім.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати