Православний молитовник для дітей

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

  Молитва — це розмова нашої душі з Богом та усіма жителями Царства Божого. Вона потрібна нам для того, щоб ми ніколи не були самотніми на шляху нашого спасіння. Діло молитви – перше діло в християнському житті. Навчитися їй дуже важливо. Це набагато важливіше, ніж пізнати пр мудрість найрізноманітніших наук світу./div>

Для початку слід рішуче побороти головного ворога молитви — ЛІНИВІСТЬ. Треба кожного дня знайти хоч трішечки часу, вранці та ввечері, щоб принести Богові щиру подяку за все те безмежне добро, яке Він по дає нам, зігріти своє серце почуттям відданості, принести каяття за вдіяні провини, попросити здоров’я та спасіння для себе, своїх близьких і всіх людей.


 

Над «Православним молитовником для дітей із оповіданнями про життя та подвиги святих отців працювали» ієрей Олександр Васильєв, Юлія Пасічна та Ірина Айвазова.

 
****
 
Підписано до друку 17.01.2011. Зам. № 1473.
Друк: ПП «Р.К. Майстер-Принт»
УДК 27-282.5/.7-053.2
ББК 86.37
м 75
ISBN 978-966-1568-43-2

Анотація до видання

Молитва, якій навчається людина з перших років життя, бере же її потім, в буремні роки її юності, окрилює на найвищі духовні подвиги, підтримує серед бід та розчарувань. Молитва освячує кожен крок, кожне діло, як значне, так і най бу денніше, застерігає людину від руйнації душі через вчинення гріха.

Ми плекали ідею впорядкування такого дитячого молитовника, щоб ним про будити в душах на ших дітей любов до рідної православної молитви, оздобити його найкращими українськими іконами, взірцями української орнаментики, скріпити цю працю любов’ю до Бога та України. Нам хотілося, щоб діти сприймали молитву не як марудний обов’язок, а як щирий вияв закладеної в кожній душі потреби спілкування з Богом.

Закупівельна ціна Молитовника — 25 грн. Можливі знижки для оптових покупців. Оплата книжок — готівкою.
Тел.: 044-585-03-78, 050-381-37-03: пошта: yota@ukr.net

«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів