"Посольство Боже"

Психологічні особливості залучення людей до псевдоправославних культів

В даній доповіді я пропоную розглянути основні психологічні методи, якими користуються члени псевдоправославних культів для залучення нових адептів:

Детальніше...

Ненормальности харизматов-речников

Самые кровавые секты - Тайна ложных учений

СЕКТА Свидетели Иеговы (Разоблачение)

іСТОРІЯ СВІДКІВ ЄГОВИ ПОВНА НЕПРАВДИВИХ ПРОРОЦТВ.
Керівники Свідків Єгови претендують на владу говорити від імені Бога як пророки, однак багато їхніх пророцтв так і не здійснилося. Наприклад, вони передрікали, що Армагедон , кінець світу настануть у 1975 році. Намагаючись приховати цю невдачу, більшість Свідків Єгови сьогодні заперечує існування такого пророцтва, хоча цей факт легко довести за допомогою їхньої власної літератури. Організація Свідків Єгови послідовно передрікала кінець світу в 1914, 1915, 1918, 1925 та 1942 роках. Вони обіцяли, що Авраам, Ісаак та Яків воскреснуть і повернуться на землю у 1925 році. Але щоразу вони помилялися. Біблія говорить, що нездійснене пророцтво є ознакою лжепророка (Втор. 18.21-22).СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО ІСУС ХРИСТОС -- БОГ. Вони називають Христа творінням, ангелом. Однак Біблія чітко стверджує, що Ісус Христос -- Бог. Наприклад, про Сина: "Престол Твій, Боже, повік віку" (Євр.1,8). На це вказують й інші вірші ( Діян. 20.28, Рим. 9.5; Євр. 1.3,8-9; 2 Пет. 1.1).

Детальніше...

Секты

Секта Белое братство

Как устроена секта? Захват Софийского собора сектантами. Чего они добивались, кто им помогал, существует ли сейчас «Белое братство»? Рассказ о «живой богине» Марии Деви Христос

Секти. Технологія зомбі

 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...