«Християнська Абетка»

«Християнська Абетка» - це ілюстрована книжка для маленьких діток. Переглядаючи та вивчаючи цей православний буквар разом із батьками, малеча із великою цікавістю буде пізнавати основи християнської віри.

Щоби придбати книгу, звертайтесь за тел. :(0472) 45-28-10 Свято-Троїцький кафедральний собор м.Черкаси


Альманах про православне життя «Симфонія»

Перше україномовне православне видання для жінок.

Симфонія (з грецької - співзвучність) - це не просто красива назва чергового видання. Симфонія - це перший православний україномовний жіночий збірник, до якого увійшли бесіди зі святими старцями, історичні нариси, розповіді про видатних постатей, про наші духовні традиції, про сімейні стосунки і виховання дітей, про самовіддану любов і чудеса віри, про те чи бути чи здаватися, про мужність, священство, вірність, свободу, про здоров'я і красу, таємниці кулінарії.

Таїнство Хрещення та Миропомазання

   

   У книзі «Таїнство Хрещення та Миропомазання» розповідається про важливість та значення таїнства Хрещення для людини. Особлива увага приділена підготовці до таїнства Хрещення, ролі та обов'язкам хресних батьків. Також пояснюється чонопослідування таїнств Хрещення та Миропомазання. Акцентується увага на питанні яким повинне бути життя християнина після Хрещення. Крім цього автор книги розвінчує забобони пов'язані з таїнствам Хрещення.

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео