Київська духовна академія і семінарія - Піснеспіви Всенічноі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.80 [5 Голоса (ів)]

 

 

dsc01959

Рік: 2009

Увага людини, яка відвідує православний храм під час богослужіння буде зосереджена в першу чергу на звучанні церковних піснеспівів. Вони умиротворюють душу людини. Православне богослужіння з його піснеспівами дає людині невід'ємну, міцну допомогу, і той, хто молиться набуває духовну втіху. У змісті церковних піснеспівів - живі рядки, розкривають події дня, слова церковних піснеспівів.

 Таким чином, священні пісні та спів займають особливе місце в богослужінні Православної Церкви.

 Дуже важливо зауважити, що не дивлячись на однаковість уставу богослужіння, (тобто прядок слідування текстів, богослужбових дій та інше) для всіх національних частин Єдиної Православної Церкви - спів в кожній з них має щось особливе і в мелодиці, й в наспіві, і навіть в способі виконання.

 Запропоновані піснеспіви відображають розспіви української церковної музики, яка безпосередньо пов'язана з культурним життям нашого народу. Тут не лише глибокий догматичний, богословський зміст, але духовне життя, менталітет, світобачення, душа українця.

 Церковні піснеспіви прозвучали у виконанні хору Київської Духовної Академії і Семінарії під керівництвом регента хору Петра Бойка. Хор в духовній академії функціонує від дня відновлення Київської Духовної Академії і Семінарії в 1992р. та є учасником конкурсів духовної музики.


 

 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...