Піснеспіви Божественної Літургії Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

  

Рік:  2008

Регент:  Стороженко І.І

Єктенії виголошує протодиякон Назарій Дадак

Щоранку поринаєш у метушню великого міста. Довкола тебе снують заклопотані люди. Нервово сигналять машини. Будівельні майданчики на очах поступаються місцем багатоповерхівкам. Почуття зникають у натовпі вулиць. Суєта й буденність...

Раптом опиняєшся на Михайлівському пагорбі біля стін монастиря. З бравурного сонця або ж із замріяного місяця на тебе ллється потік життєдайного світла. Крізь золото бань вдивляєшся у чарівну височінь. Стаєш мудрішим. Миришся зі світом, який нещодавно тебе не влаштовував.

Велика сила, що дев’ять століть тому надихала князя Святополка, надихає тепер і тебе. Даєш їй заволодіти собою.

Цей диск створювали люди, яких теж не обминула велика сила ця. Якось, прослухавши ці твори, ти знайдеш хвилину і зайдеш до Храму.

Щось хороше відбудеться з душею твоєю. Призначені тобі роки ти житимеш по честі й совісті. А діти твої та діти дітей твоїх знатимуть: діяння небесні для високих думками та серцем не мають меж, творіння небесні не мають віку.

Під час світлих роздумів у монастирському саду тобі зустрінеться скромний, мовчазний монах. Той, який щоденно молиться за добрих людей. За будівельників, художників, ремісників... І за тебе також. У поміч йому – Бог...

Славному ювілею 900-ліття Свято – Михайлівського Золотоверхого монастиря присвячується дана збірка.

Архієпископ Переяслав-Хмельницький, намісник Свято – Михайлівського Золотоверхого монастиря , ректор Київської православної богословської академії Димитрій.
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...